eZdrapka na Facebooku i nie tylko

eZdrapka na Facebooku i nie tylko

Zdrapka www została stworzona m.in. po to, by loteria we współczesnym świecie osiągała jak największy zasięg. Dlatego dostarczamy ją tam, gdzie obecnie “przebywa” najwięcej ludzi. Z tego względu, że eZdrapka funkcjonuje jako serwis internetowy wykorzystujący aplikację działającą w serwerach organizatora loterii, przy czym w przeglądarce uczestnika loterii pojawia się okno dialogowe do gry możemy sobie na to pozwolić. Istnieje możliwość umieszczania eZdrapki na Facebooku w formie aplikacji (bezpośrednio) jednak aby zapewnić stabilność zdrapki www, oraz niezależność od aktualizacji aplikacji i serwisów pozostajemy przy naszej formule. Kampanie i posty reklamowe załączane na Facebooku, instagramie itd., czy gra z wiadomości na messenger są twoim narzędziem promocyjnym! Po uruchomieniu eZdrapka jest nieograniczona i darmowa - rozsyłaj ją gdzie chcesz.

Loteria i losowanie na Facebooku

Losowanie na Facebooku w sensie ścisłym nie jest możliwe. Możesz jednak wykorzystać Facebook jako narzędzie komunikacji loterii, która wydarzy się w zdrapce internetowej. Jakie są możliwości wykorzystania komunikatorów do promocji loterii?

  1. Strona na Facebooku i osoby, które ją lubią.
  2. Ciasteczka - zarówno te już uzbierane, aby eZdrapka wyświetliła się im przy okazji surfingu internetowego, a także zbieranie ciasteczek gdy moduł ezdrapki jest umieszczony na stronie firmy. Wszyscy, którzy weszli tam aby zagrać wpadają pod twoje cookies.
  3. Logowanie przez Facebook, Messenger umożliwia automatyczne pobieranie danych osobowych - ułatwia się użytkownikowi wejście do gry.