Technologia eZdrapki

Technologia eZdrapki

Ezdrapka może być nazwana wirtualną zdrapką. Faktycznie wykorzystuje ona wszystkie plusy zdrapki papierowej, symuluje jej działanie. Dzięki temu jest dostępna zawsze i wszędzie gdzie sięga zasięg internetu. Jak to się dzieje?

Losowanie internetowe?

Ustawa o grach hazardowych wymaga, by urządzenie losujące było zarejestrowane w odpowiednich urzędach. Z tych urządzeń korzystamy do organizowania loterii promocyjnych, w tym loterii urządzanych za pomocą ezdrapki. “Losowanie online” tak naprawdę nie dokonuje się w sieci w chwili gry, ale odbywa się przed loterią, lub po niej. Zdrapka internetowa zanim zostanie odkryta już jest wygrywająca, albo przegrywająca (tak jak zdrapki papierowe).

Urządzenie do gry

Aby grać w zdrapki w internecie potrzebne są zwykłe urządzenia IT, to znaczy komputer lub smartphone. Jest tak dlatego, że eZdrapka funkcjonuje jako serwis internetowy wykorzystujący aplikację działającą na naszych serwerach, przy czym w przeglądarce uczestnika loterii pojawia się jedynie okno dialogowe umożliwiające mu odkrycie wyniku w formie gry. Drapanie na ekranie to odkrywanie tego co jest już tam ukryte. Każde urządzenie z dostępem do przeglądarki staje się urządzeniem do gry w eZdrapkę, ale nie oznacza to, że trzeba je rejestrować - rejestracji podlega maszyna losująca elektroniczne losy.

Walory naszej eZdrapki

  • Program zdrapki w internecie posiada responsywny design dopasowujący się do platformy mobilnej każdego urządzenia.
  • Podłączona pod panel analytics pozwalający kontrolować ruch w loterii i podejmować odpowiednie reakcje
  • Wciąż rozwijana pod względem wariantów i mechaniki gry
  • Nie wymaga instalacji, wszystko odbywa się na naszych serwerach

Warianty ezdrapki

Symulator zdrapek przyjmuje obecnie takie formy:

  1. Straight
  2. Hero
  3. Gift For You
  4. Six