Zdrapki tradycyjne

“Wygraj w zdrapki” - przyciągnij klientów

Zdrapki tradycyjne służą do przeprowadzenia loterii zarobkowych i loterii promocyjnych. Wykorzystuje się je niemal wszędzie. Jednak czy nadal są na czasie?

Gdzie kupić zdrapki, ile to kosztuje?

Zdrapki papierowe można wyprodukować u nas. Wykonujemy je w Irlandii przy użyciu najwyższej jakości maszyn produkcyjnych firmy Playprint Limited, jednocześnie optymalizując koszty ich wykonania. Zapewniamy również kreację graficzną.

Technologia druku

Zdrapki są przez nas wykonywane technologią druku offsetowego i sitodruku. Z nami wydrukujesz nie tylko “szare pola” do drapania (sitodruk), ale dzięki opracowanej przez nas technice pokryjemy je każdą grafiką jaką sobie zażyczysz. Poniżej zamieścimy przykłady realizacji zdrapek od Playprint Limited.

Wygrywanie w zdrapki... i nie tylko

Mechanika drapania znajduje szerokie zastosowanie w opracowywaniu wszelkich gier i kreatywnych pomysłów. Podstawowe ich zastosowanie to ukrycie informacji o wygranej, albo kodu biorącego udział w losowaniu. Ten prosty zabieg czyni zdrapki podstawowym narzędziem gier losowych, zaraz obok mechanizmu zbierania losów i losowania na koniec loterii. Zdrapki znalazły u nas również zastosowanie w Mapach Zdrapkach.

Mechanizm zdrapki jest unikalny: zawiera element zaskoczenia i jest genialnie prosty. Widząc naturę współczesnego człowieka, który żyje online, przygotowaliśmy zdrapki w internecie. Więcej o nich przeczytasz w kolejnych artykułach.

Druk Zdrapek - Kontakt

Joanna Karpisz

e-mail: joanna.karpisz@grzegrzolka.com; tel; +48 668 314 411

Biuro

e-mail: biuro@grzegrzolka.com; tel; +48 22 698 58 88

Wyślij wiadomość