Loteria w ecommerce

Wirtualna loteria i eZdrapka

Loterie urządzane przez internet mają dziś przewagę nad tradycyjnymi. Obejmuje ona efekty loterii (sprzedażowe, wizerunkowe), oraz proces jej przeprowadzania. Przewagę eZdrapki nad zwykłymi zdrapkami opisujemy tutaj. W tym artykule opiszemy strategie loteryjne z wykorzystaniem zdrapki w internecie.

Rozdawaj zdrapki za darmo!

Zdrapka w internecie jest za darmo:

  • Za darmo można ją otrzymać
  • za darmo można ją wysłać.

Koszty wdrożenia eZdrapki obejmują tylko koszty stałe uruchomienia systemu. Ilość rozdawanych linków, pod którymi jest zdrapka w internecie jest później nieograniczona. Dzięki temu można sterować zasięgiem jaki ma wirtualna loteria. EZdrapki mogą być dane za zakup, bądź bez zakupu. W drugiej sytuacji służą do siania wśród potencjalnych uczestników, aby przez doświadczenie gry wrzucić ich w lejek leadów i zrobić z nich nabywców. Nieograniczona ilość po uruchomieniu pozwala sprawnie przeprowadzić akcję szczególnie w

Umożliwia prowadzenie kampanii na facebooku, oraz tworzenie akcji edukacyjnych. Wirtualna loteria jest elastyczna dzięki możliwościom jakie niesie zdrapka w internecie za darmo.

Wirtualna loteria jest natychmiastowa

Zdrapka w internecie bazuje na metodzie instant win. Kto ją otrzymuje od razu dowiaduje się czy wygrał. Kwestia losowań została rozpracowana tutaj. Efektem możliwości tych typów losowań jest to, że uczestnik natychmiast dowiaduje się czy wygrał. Dodajmy, że natychmiast może zagrać. Współczesny człowiek przywiązuje wagę do wygody i szybkości proponowanych mu rozwiązań. Zdrapka w internecie, ponadto zdrapka za darmo jest idealną odpowiedzią na tę potrzebę. Wirtualna loteria dociera do wirtualnego konsumenta, który nawet przy półce sklepu jest jedną nogą w globalnej wiosce internetu.

Wirtualna loteria i rejestracja

System do obsługi wirtualnej loterii, nie tylko tej z eZdrapką jest przyjazny użytkownikowi. Może on natychmiast wypełnić formularz i zagrać. Jest to jedna sprawna operacja, którą system komputerowy zintegrowany z modułem RODO przetwarza zgodnie z prawem. Pozwala on precyzyjnie przeprowadzić weryfikację i wydać nagrody.